Menu

just logo uj     nahrinlogo   infoblokk kedv final felso ESZA                                                          

A+ A A-

NAPSUGÁR NYÁR: RAGYOGÁS!

szi nyit

Szeretjük a nevünket. És olyan jó annak megfelelően élni, dolgozni, cselekedni…

Nagy öröm látni a Csapatunkban az aktivitást: a minőségi termékhasználatot, az eleven Klub életet, a nyár indító Konferenciánk fogadtatását és sikerét, a Beach Road show adta pezsgést, a nyári versenyek iránti érdeklődést…

Mikor ezt a cikket írom, még csak gondolatban dédelgetem a szeptembert, amikor is csodálatos ünnepre készülünk: 15 éves születésnapját ünnepeljük majd a debreceni Napsugár Klubunknak!

Addig is a Facebookon az Életfa Napsugár Klub nyílt csoportban folyamatosan tájékoztatunk nem csak a találkozási, megjelenési lehetőségeinkről, hanem az aktuális, minden hétfőn a debreceni Aranybikában 17 órától működő, szakmaisággal és szeretettel átitatott Klubunk színes, ragyogó programjáról is!

Látogass el hozzánk, várunk közénk…Ragyogj velünk!

Szeretettel:
Szilágyi Ildikó
A Napsugár Csapat Vezetője
Legjobb Szponzor 209519908

szi mont

Ez a honlap sütiket használ. A honlap további használatával hozzájárulsz a sütik használatához.
Ok